Lili Ayak Doktoru


Oyun Açıklaması:Lili arakadaşları ile oynamayı çok seviyor. Bugünde arakadaşları ile oynarken düştü ve ayağına bir şeyler battı. Doktor Amy ile Lili'nin ayağındaki sorunları giderelim.

Lili Moda


Oyun Açıklaması:sevimlili Lili bugün değişik kıyafet ve saçlar denemek istiyor. Lili çok sevimli küçük tatlı bir kız. Lili yedi yaşında. Lili için en güzel kıyafetleri seçelim

Dora Gölge Bul


Oyun Açıklaması:Dora ve ailesi karşınızda. Dora ve ailesi bugün eğlenceli bir oyun oynamak istiyor. Dora ve ailesi gelgeleri ile eşleştirme yapıcaklar. Dora ve ailesi için bu eğlenceli oyunda sizde yerinizi alın. Dora sizi seviyor.

Sakal Traşı


Oyun Açıklaması:Bu yakışıklı adam kuaföre geldi. Bugün çok güzel bir traş olmak istiyor. Bu yakışıklı adamı güzel bir sakal tarşı yapalım. Aşağıdaki makineleri,ustra ve jileti kullanalım. Köpük sıkalım. Yara bandı ile kesikleri tamir edelim. Aftershave ile güzel kokular sürelim. Sakal traşı sisi bekliyor.

Bebek Yüz


Oyun Açıklaması:Bebek Yüzlü kız kendini dahada güzelleştirmek için güzellik salonuna geldi. Bu salonda elbise giyinme dahil her şey var. İster yüzünüze tato yaptırın ister kaşlarınızı boyayın. Yüzünüze maskede yaptırabilirsiniz. bebek yüzlü kız sizinle daha da güzelleşecek

Ünlü Dişçisi


Oyun Açıklaması:Bu dişçi kliniği çok popüler. Bu dişçi Kliniğine tüm holywood yıldızları geliyor. Bugün dişçi kliniğinde Justin Bieber geliyor. Ayrıca Beyonce ve Miley Cyrus da burada. Bu ünlüler dişlerinin çok temiz ve bakımlı olmasını istiyorlar. Ünlüler için özenli bir diş bakımı yapalım. Film yıldızları ile birlikte olmak çok eğlenceli olucak.

Diş Kliniği


Oyun Açıklaması:Bu diş kliniğinde doktor Lara hastaları ile ilgilenmekten çok mutlu oluyor. Doktor lara diş kliniğine gelen tüm hastalara güler yüzlü davranıyor. Doktor Lara hastalarını kapıda karşılıyor. Daha sonra dişlerini kontrol ediyor. Hastaların diş taşlarını temizliyor. Çürümüz dişlerin yerlerine yepyeni dişler yerleştiriyor. En sonunda da hastaların mutlu olması için komik şeyler yapıyor. Doktor Laraya diş konusunda yardımcı olalım.

Sokak Dansçısı


Oyun Açıklaması:Bu kız sokakta arkadaşları ile şarkı söyleyip dans ederek hem eğleniyor hemde para kazanıyor. Sokakta dans etse bile güzelliğine önem veriyor. Dansa başlamadan önec makyajını yapıyor. Sonra güzel elbiselerini seçiyor. Sonra en eğlenceli müzikler ile sokakta dansa başlıyor. Bu güzel kızı hazırlayın ve eğlenceye başlayın.

Gitarcı Kız


Oyun Açıklaması:Bu kız müziği çok seviyor. Gitar çalmak en büyük zevki. Sahneye çıkmadan önce güzel kıyafetler giymek istiyor. Değişik kıyafetler var. Değişik çoraplar,ayakkabılar. Hatta değişik gitarlar. Elbiseleri ve aksesuarları seçtikten sonra gitarı seçin. Çok güzel bir gitar müziği sizi bekliyor.

Mutlu Bebek


Oyun Açıklaması:Mutlu bebek annesi ile birlikte. Annesi onu kollarına aldı ve seviyor. Bebek çok sevimli. Annesinin sıcak kollarında kendini güvende hissediyor. Bebek ve annesi güzel giyinmeyi de seviyor. Bebek ve annesini giydirelim

Hemşire Hastanede


Oyun Açıklaması:Hastanede doktorların en büyük yardımcıları hemşireler. Hemşireler hastaların bakımları ile ilgileniyorlar. Tabi kıyafetlerine de dikkat ediyorlar. Hastanede her odada farklı hastalar yatmaktadır. İstediğiniz hastayı seçin. Hemşire içn en güzel kıyafetleir giydirin.

Bebek ve Annesi


Oyun Açıklaması:Anne bebeğini çok seviyor. Hep onunla olmak istiyor. Bebeği ile pikniğe gitmeyi, alışveriş yapmayı ve dolaşmayı çok seviyor. Anne ve bebeğin mutluluğuna bizde eşlik edelim. Bebeğe en güzel kıyafetleri giydirin.

Doktor Cem Hayvan Hastanesi


Oyun Açıklaması:Doktor Cem yeni macerası ile karşınızda. Doktor Cem bu bölümde hayvanların bakımını yapıyor. Maymun,kedi,köpek,koyun,fil ve at doktor Cem'in bugünkü hastaları. Doktor Cem ilk olarak hayvanların röntgenini çekiyor. Doktor Cem daha sonra hayvanlara müdahale ediyor. Tırnak kesimi. Ciğer ve midedeki mikropların çıkarılması. Koyun kırpma gibi bir çok bölüm var. Sizin için eğlenceli bir doktor oyunu. Minikoyuncu sizi seviyor. Herşey çocuklar için.

Tombiş Bebek


Oyun Açıklaması:Sevimli tombiş bebek karşınızda. Bebek çok tatlı. Değişik kıyafetleri var. Bazen ağlıyor bazen gülüyor. Tombiş bebek için güzel kıayfetler ve ayakkabılar seçin

Lili'nin Apartmanı


Oyun Açıklaması:Sevimli Lili yeni macerası ile karşınızda. Lili apartmanda yaşıyor. Tüm apartman Lili'ye ait. Lili apartmanda bir çok odaya sahip. Lili spor odası,banyo, mutfak ve uyku odası gibi bir çok odada hayatını sürdürüyor. Lili iki dil konuşabiliyor. İster Türkçe ister ingilizce olarak konuşabilir. Lili daha yedi yaşında olmasına rağmen bir çok işi kendini yapabiliyor. Lili'nin apartmanında birlikte güzel bir gün geçirelim. En güzel oyunlar www.minikoyuncu.com da. İyi eğlenceler

İkizler Okulda


Oyun Açıklaması:İkizler okula başlıyorlar. Bugün okulun ilk günü. İkizler çok heyecanlı. Okulda onları yeni arkadaşlar bekliyor. ikizler okula gitmeden odalarını toplamalı ve temizlemeliler. daha sonra güzel bir kahvaltı yapıp okul kıyafetlerini giymeliler. Temizlik ve kıyafet giymede ikizlere yardım edelim.

Katie'nin Dünyası


Oyun Açıklaması:Katie çok neşeli bir kız. Katie evde oyuncakları ile oynamayı, kırlarda koşmayı, balon ve uçurtma uçurmayı seviyor. Katie bu renkli dünyasında fotoğraf çektirmeyi çok seviyor. Katie resimlerini karıştırmayı seviyor. İki resim arasındaki farkları bulalım. Hint butonu ile bulamadığınız farkları bulabilirsiniz.

Dünya Turu


Oyun Açıklaması:Çocuklar değişik araçlar ile dünya turuna çıkıyorlar. Hatta uzaya kadar çıkıp uzaylılar ile karşılaşıyorlar. Çocuklar gittikleri yerde fotoğraf çektirdiler. Bu fotoğraflarda 10 fark var. Bu farkları bulalım. Eğer bulmakta zorlanırsanız hint butonuna basın. Havalimanı,tren garı,liman gibi yerlerde çekilmiş fotoğraflar sizi bekliyor.

Doktor Amy Klinik


Oyun Açıklaması:Doktor Amy, çocukları çok seviyor. Doktor Amy hastanesine gelen tüm çocuklara sevgi ile yaklaşıyor. Doktor Amy hastanede çocuklar ile ilgilenirken değişik fotoğraflar çektirdi. Ama bu fotoğraflar nasıl olduysa karıştı. Bu karışan fotoğrafları düzeltin. Mouse ile daireleri tutup dönderin. Doğru yerlerine oturtun. Diğer Doktor Amy oyunları www.minikoyuncu.com da

Çocuk Doktoru


Oyun Açıklaması:Çocuklar muayene olmak için doktora gittiler. Çocuk hastanesinde değişik bölümlerde çocuklar muayene oluyorlar. Çocuklar ilk olarak kulak burun boğaz bölümünde doktor amcaları tarafından kontrol ediliyorlar. Daha sonra Boğazları kontrol ediliyor. Buradan Aşı bölümünde doktor ve hemşire aşı yapıyor. Son olarak diş kontrolü yapılıyor. Doktor oyunlarını sevenler için en güzel doktor oyunları www.minikoyuncu.com da.

1 2 3 4 5

SUBMIT YOUR GAMES         SİTENİZ İÇİN BEDAVA OYUNLAR

      


Sitemizde Şiddet İçerikli Oyunlara Yer Verilmemektedir.
İçeriğinden Memnun Olmadığınız Oyunları Lütfen Bildirin.
Gizlilik Politikası    
Sitemizdeki tüm oyunlar çeşitli oyun sitelerinden derlenmiş olup telif hakkı ile korunan oyunlar
telif hakkına sahip kişi ya da kurumların uyarılarını belirtmesi durumunda sitemizden derhal kaldırılmaktadır.
İletişim: minikoyuncu@gmail.com

   Bebek Oyunları    Winx Oyunları       Kağıt Katlama Oyunları  Kız oyunları  Teletabi oyunları  Panypang oyunları  Kedi Tom oyunları

 Barbie Oyunları | Temizlik Oyunları | Tombala Oyunları | Tombala Oyna | Dora